Aktywne ferie zimowe
Dodane przez admin dnia 27-05-2015 00:00

W dniach18-20 lutego 7 uczniów naszej szkoły ukończyło certyfikowany kurs „napraw na powierzchniach” realizowany przy współpracy z firmą OTTIMO SYSTEMS..............
Treść rozszerzonaW dniach18-20 lutego 7 uczniów naszej szkoły ukończyło certyfikowany kurs „napraw na powierzchniach” realizowany przy współpracy z firmą OTTIMO SYSTEMS. Zajęcia prowadzone przez Głównego Technologa Pana Jerzego Pietrek cechował niezwykły profesjonalizm w połączony z bardzo miłą i przyjazną atmosferą. Kurs zakończono egzaminem gdzie każdy, kto zdał egzamin otrzymał dokument ukończenia szkolenia (zdali wszyscy).

Na pytanie „czemu służą tego typu zajęcia?” zadane przez uczestników kursu odpowiada Pan Jerzy Pietrek:
„Pracodawcy w zakładach meblowych jak i stolarki otworowej chętnie przyjmują do pracy osoby, które posiadają tego typu kwalifikacje. Oczywiście można również założyć własną firmę, która będzie prowadziła usługi w tym kierunku tutaj zaznaczę, że jest to zupełnie pusty rynek a zapytań o te go typu naprawy jest bardzo wiele.”
Uczestnicy kursu otrzymali od firmy OTTIMO SYTEMS GROUP podstawowy zestaw narzędzi i środków do napraw i retuszu w celu doskonalenia swoich zdolności wartości 3 000 zł. Umiejętności kursantów już niedługo przejdą „chrzest bojowy” podczas naprawy parkietu na sali gimnastycznej w naszej szkole.
Szkolenie odbyło się dzięki uprzejmości:
Pani Jolanty Szaworz-Wilk - Prezesa Firmy Ottimo Systems Group
Pana Jerzego Pietrek - Głównego Technologa Firmy Ottimo Systems Group - prowadzącego zajęcia przy współpracy z Panem Krzysztofem Napierałą - Prezesem Janowieckiego Stowarzyszenia Oświatowego

Zobacz zdjęcia - przejdź do galerii